Sefer Aycan, Pazarcık'ta

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, partisinin Pazarcık İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, seçimlerde destek istedi.

Sefer Aycan, Pazarcık'ta
banner150

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, partisinin Pazarcık İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, seçimlerde destek istedi.

Pazarcık ziyaretinde ilçe başkanı Ali Kaykı ve yönetim kurulu üyelerinin yanısıra Pazarcıklı partililerle bir süre sohbet eden Aycan, kendisinin her zaman partinin içinde bulunduğunu ve seçimlerden önce de sonra da partinin yanında olduğunu hatırlattı. Kendisinin müsteşar olduğu dönemdeki sağlık hizmetlerinde yapılanları anlatan Aycan, iktidara geldiklerinde de neler yapacaklarını gösterdiklerini ve devleti yönetecek bilgi ve deneyime sahip olduklarını kaydetti.

Ülkenin bir süreçten geçtiğini ve bu sürecinde çok önemli olduğunu ifade eden Aycan, partisinin yeni dönemde iktidarda olması gerektiğinin altını çizdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2020, 17:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.