Şarjörü üzerlerine boşalttı: Beyoğlu'ndaki silahlı dehşetin görüntüleri

İstanbul Beyoğlu'nda iki dünür aile arasında çıkan olayın görüntüleri kan dondurdu. Gelinin babası, 4 kişiyi öldürdükten sonra kafalarına peş peşe ateş etti.

İstanbul Beyoğlu'nda yaşanan kanlı infazın görüntülerine İHA ulaştı.

Örnektepe Kanarya Sokak'ta önceki gün yaşanan olayda, kısa süre önce evlenen Berk Giray ve Hacer Giray çifti iddiaya göre sorun yaşamaya başlamıştı. Birkaç gün önce evden ayrılan Hacer Giray, dayısının evine gelmişti.

Eşiyle tekrar barışmak isteyen damat Enes Berk Giray ise yanına babası Hulusi Giray ve kuzeni Burak Giray’ı alarak Hacer Giray'ın kapısına dayanmıştı.

HEPSİNİ ÖLDÜRDÜ
Evin önünde yaşanan tartışma üzerine gelinin babası Mürsel Ağrı da olay yerine gelmiş, çıkan çatışmada kayınpeder Mürsel Ağrı, bacağından vurulmuş, silahını çeken Ağrı, damadı Berk Giray'ı, dünürünü ve damadın kuzenin vurarak öldürmüştü.

Gözaltına alınan yaralı Mürsel Ağrı polis nezaretinde hastaneye kaldırılmıştı. Olayın öncesinde çıkan kavgada yaralanan Beytullah Akçay ise ertesi gün kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmiş, İrfan Akçay da hastanede tedavi altına alınmıştı.

"ÖLMEMEK İÇİN ÖLDÜRDÜM"
Emniyette ifadesi alınan Mürsel Ağrı’nın, “Olay yerine geldiğimizde dünürüm Hulusi Giray silahıyla önce bana daha sonra da Beytullah ve İrfan Akçay’a ateş etti. Beni öldüreceğini düşündüm ve ölmemek için öldürdüm.” demişti.

TUTUKLANDI
Ağrı, daha sonra Çağlayan’da bulunan İstanbul Adliyesi'ne sevk edilmişti. Hakimliğe çıkarılan şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

DEFALARCA KAFALARINA SIKTI
Bugün ise olay anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, gelinin babasının, şahıslarla kavga ettiği ve hepsini öldürdükten sonra başlarına defalarca ateş ettiği görüldü.

(Kaynak: İHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 2 ay Önce

Aslan gibi gereğini yapmış ne yapsaydı kapıya dayanmışlar adama sıkmışlar nefsi müdafa

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.