Sami Khedria,Türkiye yolunda

R.Madrid'den ayrılacak olan 28 yaşındaki oyuncunun menajeri Neubauer, Fenerbahçe ile görüştüklerini açıkladı. İngiliz Daily Star, "Sami Khedira, Türkiye yolunda" haberini yaptı

Sami Khedria,Türkiye yolunda

 

Yeni sezonda yabancı sınırlaması kalmayacağı için harıl harıl transfer çalışmaları sürdüren Fenerbahçe'nin Real Madrid'in Alman oyuncusu Sami Khedira ile ilgilendiği iddia edildi. İngiliz Daily Star, 28 yaşındaki oyuncunun menajeri Jörg Neubauer'in Barcelona dışında Fenerbahçe ile de görüştüğünü yazdı. Haberde Alman oyuncu için Manchester United, İnter ve Schalke'nin de adı geçiyor. Gazete Barcelona'nın Khedira'ya çok sıcak bakmadığını belirtip, "Khedira, Türkiye yolunda" diyerek haberini daha da güçlendirdi. ŞAMPİYONLAR ligi için güçlü bir kadro oluşturmayı düşünen Fenerbahçe yönetiminin Real Madrid ile pazarlık masasına oturduğu da iddia ediliyor. Khedira'nın menajeri Jörg Neubauer geçtiğimiz günlerde, "Khedira Real Madrid'den ayrılacak. İsterseniz bu transferin gerçekleşmesini sağlarım" diyerek Fenerbahçe'nin kapısını çaldığı konuşuluyor. KHEDİRA 2010'da 14 milyon euro bonservis ile Stuttgart'tan Real Madrid'e transfer olmuştu. Fenerbahçe'nin Khedira için Alman Milli Takım hocası Joachim Löw'den yardım istediği de belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2015, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.