Şahbazlı 'Yetenek Sizsiniz Kamuda' birinci

KSÜ Kamu Yönetimi Öğrenci Topluluğu tarafindan bu yıl ikincisi düzenlenen “Yetenek Sizsiniz Kamu-2″ programinda öğrenciler salona siğmadi.

Şahbazlı 'Yetenek Sizsiniz Kamuda' birinci

 

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Kamu Yönetimi Öğrenci Topluluğu tarafindan bu yıl ikincisi düzenlenen “Yetenek Sizsiniz Kamu-2″ programinda  öğrenciler salona siğmadi.

 

 

Kamu Yönetimi Öğrenci Topluluğu Danışmanı Mehmet Tan'ın açılış konuşmasıyla başlayan program öğrencilerin performanslarını sergilemesiyle devam etti. Okunan şiir ve şarkılarla bazen duygusal anlar yaşansa da genel olarak katılımcılar çok eğlendiler. Salman Kapanoğlu'nun da katıldığı ve bir çok misafirin performansların da sahnelendiği programda gençler dolu-dolu bir gün geçirdiler. Şarkı, müzik, rap ve beatbox'ta en güzel performanslar birincilik ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Şiir de ise Kahramanmaraş`ın yakından tanıdığı, genç ve aktif üniversite öğrencisi Tural Şahbazlı Azerbaycan Halk Şairi Bahtiyar Vahabzade`nin “Ana” ve “Azerbaycan-Türkiye” şiirlerini okuyarak birinciliğe layik görüldü.

 

 

Birinciliğe layik görülmesiyle ilgili basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Şahbazlı sözlerinde şunları kaydetti: "Bugün bizlerde Azerbaycan Türkçesiyle Azerbaycan Halk Şairi Bahtiyar Vahabzade`nin “Ana” ve “Azerbaycan-Türkiye” şiirlerini okuyarak performansımızı sergiledik, Şiirlerimize yoğun ilgi gösteren, gönülden dinleyen değerli katılımcılara ve bizleri birinciliğe layik gören değerli jürilerimize şükranlarımı sunarım. Böyle güzel organizasyona gecesini-gündüzünü verenleri gönülden kutlarım."

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE