banner232

Sağlık Bakanlığı 250 sürekli işçi alıyor!

Sağlık Bakanlığının 250 sürekli işçi alımı ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Başvurular, 17-21 Haziran'da İŞKUR'un internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek. Peki, Sağlık Bakanlığı sürekli işçi alımı başvuruları nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı sürekli işçi alımı başvuru şartları ne? İşte Sağlık Bakanlığı sürekli işçi alımı başvuru şartları ve kadroları...

Sağlık Bakanlığı 250 sürekli işçi alıyor!

Sağlık Bakanlığı  taşra teşkilatı hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere 250 sürekli işçi alıyor. Sağlık Bakanlığı sürekli işçi alımı ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Başvurular, 17-21 Haziran'da tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Peki, Sağlık Bakanlığı sürekli işçi alımı başvuruları nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvuru şartları ve kadroları...

Sağlık Bakanlığının temizlik ve güvenlik hizmetleri,  elektrikçi, marangoz, biyomedikal cihaz teknolojileri servis destek elemanı,  ısıtma ve sıhhi tesisatçı  gibi kadrolarda istihdam edeceği 250 sürekli işçinin  alımına ilişkin ilan, Resmi Gazete'de yayımlandı. 

Buna göre, Sağlık Bakanlığı, taşra teşkilatı hizmet birimlerinde  istihdam edilmek üzere Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak  Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde 250 sürekli işçi  alacak.

SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

108 temizlik görevlisi, 29 güvenlik görevlisi (silahsız), 27  elektrikçi (genel), 21 bilgisayar sistem kurulum bakım onarım ve arıza giderme  elemanı, 9 marangoz, 21 ısıtma ve sıhhi tesisatçı, 17 biyomedikal cihaz  teknolojileri servis destek elemanı, 5 kaynakçı (oksijen ve elektrik) ile 13  inşaat boyacısı/boyacı kadrosuna başvurular, 17-21 Haziran tarihlerinde Türkiye  İş Kurumunun (İŞKUR) "esube.iskur.gov.tr" adresi üzerinden gerçekleştirilecek.

KİMLER BAŞVURABİLECEK?

Alımların öncelikle ilçe düzeyinde (belirlenen ilçeler dahil)  karşılanması yoluna gidilecek.

Bu kapsamda, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma  Hastanesine yapılacak alımlara sadece Pendik, Tuzla, Kartal ve Maltepe, Medeniyet  Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye  ve Ataşehir, Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma  Hastanesine Sancaktepe, SBÜ İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma  Hastanesine Bakırköy ve Bahçelievler ilçelerinde ikamet edenler müracaat  edebilecek.

İlçe düzeyinde taleplerin karşılanamaması halinde il düzeyinde  karşılanması yoluna gidilecek. Başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt  Sistemi'nde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacak.

Her aday, ilan edilen kadrolardan yalnızca bir iş yeri  (çalıştırılacağı sağlık kuruluşu) ve bir mesleğe başvuru yapacak.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.