Sabiha Gökçen'de uçakta 'FETÖ'cüyüm diyen kadınla ilgili flaş gelişme

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kıbrıs’a gitmek için kalkış hazırlıkları yapan uçakta ‘Ben FETÖ’cüyüm ve uçağı patlatacağım’ diye bağırarak olay çıkaran Nigar D., çıkarıldığı mahkemece “hava ulaşım araçlarını kaçırma veya alıkoyma” suçundan tutuklandı.

Sabiha Gökçen'de uçakta 'FETÖ'cüyüm diyen kadınla ilgili flaş gelişme

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kıbrıs’a gitmek için kalkış hazırlıkları yapan uçakta Nigar D. isimli yolcu  "Ben FETÖ’cüyüm, uçağı patlatacağım" diye bağırarak olay çıkarmıştı. Sosyal medyada da çokça konuşulan olayın ardından Nigar D. Kartal Anadolu Adalet Sarayı'na getirilmiş orada da kendini yere atarak "Ben bomba değilim" diye bağırmıştı.

NE OLMUŞTU?

Kıbrıs’a hareket etmek üzere piste doğru giden bir uçakta sabah saatlerinde panik yaşandı. Nigar D.. isimli kadın, “Ben FETÖ'cüyüm, uçağı patlatacağım. Havalimanında 5 tane bomba var” diye bağırdı. Şahsı görevliler ve uçaktaki diğer yolcular durdurmaya çalışırken, o anlarsa uçaktaki yolcuların cep telefonu kameralarına yansıdı. Gözaltına alınan kadın, polis merkezindeki işlemlerinin ardından Kartal’daki Anadolu Adliyesi’ne getirildi. Gelen son bilgilere göre ise Nigar D., çıkarıldığı mahkemece “hava ulaşım araçlarını kaçırma veya alıkoyma” suçundan tutuklandı.

Kaynak: İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.