Romanyada Sneijder ve Hagi kıyaslaması

Gollerini sıralayan, taraftara üçlü çektiren Sneijder Rumenlerin gündemine girdi, Galatasaray efsanesi Gheorghe Hagi ile kıyaslandı.

Romanyada Sneijder ve Hagi kıyaslaması

 

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder bir anda Romanya'nın gündemine oturdu. Son olarak Karabükspor ağlarını iki kez havalandıran Hollandalı futbolcu, sarı-kırmızılı forma altında ligdeki gol sayısını 8'e çıkardı. İki kupa, bir de Şampiyonlar Ligi'nde fileleri havalandıran oyuncu toplamda 11 gole ulaştı.
 

Sneijder için Romanya'da Hagi karşılaştırması yapıldı. Oyuncunun form durumuna dikkat çeken Rumen basını, Sneijder'in Galatasaray'ın efsanesi Gheorghe Hagi gibi olma yolunda ilerlediğini duyurdu, "Hagi kadar seviliyor" ifadesi kullanıldı.
 

 

Ülkedeki haber bültenlerinde ise yıldız futbolcunun tribünlerle bütünleştiği görüntüler yayınlandı. Maçın ardından sarı-kırmızılı taraftarlara üçlü çektiren Wesley Sneijder ile Galatasaray taraftarı arasında çok yakın bir bağ oluştuğu yorumu yapıldı, "Sadece sahanın değil, ayrıca tribünlerin de lideri" değerlendirmesinde bulunuldu. Oyuncunun Leeds Unitedlı taraftarlarla ilgili 'bıçak gafı'ndan da bahsedildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2015, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.