Recep Tayyip Erdoğan Kahramanmaraş'ta Çekilen O Video'yu İzledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Osmangazi Köprüsü'nün açılışında anlattı. Kahramanmaraş'ta çekilen o video'yu izlediğini söyledi. İşte merak edilen o video...

Recep Tayyip Erdoğan Kahramanmaraş'ta Çekilen O Video'yu İzledi

Osmangazi köprüsünün açılış töreninde konuşma yapan Recep Tayyip Erdoğan, sahur vakti arkadaşlarının kendisine izlettirdiği bir videodan bahsetti. Merak konusu olan videonun Kahramanmaraş Göksun arasında yapılan tünelden geçen bir vatandaşın çektiği videoda AK Parti'ye yönelik eleştiri yapanlara cevap veriyor.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, internette izlediği bu videodan bahsederek, "Arkadaşlarımızla oturmuş dertleşiyorduk. Bir video izletti arkadaşım. Videoda Kahramanmaraşlı kardeşimizin Elbistan Tüneli'nden geçişi sırasındaki sözlerini duydum. Ben burada söylemeyeyim, açın şöyle telefonlarınızda izleyin. 189'u yeni yapılan 272 tünelimiz var" diye konuştu.

 

 

"GÖZÜNÜZ HİZMET GÖRSÜN"

 

Gaziantepli olduğu öğrenilen videoyu çeken vatandaşın, tünelin 2 saatlik yolu 15 dakika'ya indirdiğini söylerken, sitemini "Bakın gözünüz hizmet görsün, bir daha göremeyeceksiniz" sözleriyle dile getirerek sosyal medya'da paylaşım rekorları kırmıştı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2016, 21:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.