Raketini kapan PİAZZA'ya gelecek

Piazza AVM ela Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün işbirliği ile düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için spora özendirmeyi amaçlıyor.

Raketini kapan PİAZZA'ya gelecek

 

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi ve Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün işbirliği ile düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için spora özendirmeyi amaçlıyor.

 

 

Hesaplı ve kaliteli alışveriş imkânlarının yanı sıra kültür, sanat, spor ve eğlence etkinliklerine sağladığı destekle bölgenin çekim merkezi olan  Piazza AVYM'de, Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün işbirliğiyle düzenlenen turnuvaya, kendine güvenen tüm masa tenisi severler davet edildi.

 

14 Mart 2015 günü saat 11.00’de Kahramanmaraş Piazza AVYM’de başlayacak olan turnuvada kadın ve erkek kategorileri ayrı değerlendirmeye tabii tutulacak ve dereceye girenlere kupaları ve AVYM Yönetimi tarafından hazırlanmış hediyeleri takdim edilecek. Yarışmaya katılmak için 0553 531 96 62 numaralı telefondan Adem Morkaya ile irtibata geçip kayıt yaptırmanız yeterli olacak.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2015, 08:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.