Prof.Dr. Eyicil ile Çakıroğlu tarihi ve güncel konuları masaya yatıracaklar

(KSÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi iken istifa ederek Ak Parti Milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Ahmet Eyicil ile MHP Onikişubat Meclis üyesi Murat Çakıroğlu Kanal Maraş TV ekranlarında Ermeni soykırımı yalanları ve tarihi gerçekleri konuşacaklar.

Prof.Dr. Eyicil ile Çakıroğlu tarihi ve güncel konuları masaya yatıracaklar

 

Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi iken istifa ederek Ak Parti Milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Ahmet Eyicil ile MHP Onikişubat Meclis üyesi Murat Çakıroğlu Kanal Maraş TV ekranlarında Ermeni soykırımı yalanları ve tarihi gerçekleri konuşacaklar.

 

Son günlerde Kahramanmaraş’ta Prof. Dr. Ahmet Eyicil'in, 1925'te idam edilenlerin, Şapka Kanunu'na muhalefetten değil, adi suçlardan asıldığı şeklindeki iddiası gündeme oturmuştu.

 

Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili aday adayı olan Prof Dr. Ahmet Eyicil ile MHP Onikişubat Meclis üyesi Murat Çakıroğlu Kanal Maraş Genel Yayın Danışmanı Mustafa Karaaslan moderatörlüğünde Kanal Maraş TV de; Ermeni soykırımı yalanları ve tarihi gerçekler, Uluslar arası oyunlar ve perde arkası, Başkanlık sistemi, Yeni Türkiye-Yeni Osmanlı ve güncel konularını masaya yatırıp tartışacaklar.

 

Bu tartışma 18 Mart Çarşamba günü saat 20.00 de Kanal Maraş TV ekranlarında yayınlanacaktır.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2015, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.