Prof. Dr. Sefer Aycan; Kadını sadece doğuran olarak görmek yanlıştır.

MHP Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Aycan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle dün Piazza AVM'de kadınlara gül dağıttı.

Prof. Dr. Sefer Aycan; Kadını sadece doğuran olarak görmek yanlıştır.

 

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle dün Piazza AVM'de kadınlara gül dağıttı.

 

 

 

Seçim çalışmalarını çeşitli platformlarda sürdüren Aycan, 8 Mart Kadınlar Günü'nde Piazza AVM'de kadınlara gül dağıtırken, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü de kutladı. Büyük ilgi gören Aycan, "Kadınlarımız baş tacımızdır. Kadınlar, hayatımızın bir parçasıdır. Onlar olmadan yaşam olmaz, hayatın devamı olmaz" dedi. Kadının Türk ve İslam Toplumunda ayrı bir yeri olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Sefer Aycan, kadını sosyal hayattan dışlamanın utanç verici olduğunu da kaydetti.

 

 

"Kadın, sosyal hayatın içerisinde yer almalıdır" diyen MHP Milletvekili Aday Adayı Prof. Sefer Aycan, "Kadına yönelik algıyı kınıyorum. Kadını sadece doğuran olarak görmek yanlıştır. Bu anlayış çağ dışı bir anlayıştır" diye konuştu.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2015, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.