Prof. Dr. Sefer Aycan, çalışmalarını sürdürüyor

Aday adaylığını açıklamasının ardından parti il ve ilçe teşkilatlarını, sivil toplum kuruluşlarını ve esnafı ziyaret ederek çalışmalarına tempo kazandıran Aycan, dün de Afşin ilçesinde parti teşkilatını ziyaret etti.

Prof. Dr. Sefer Aycan, çalışmalarını sürdürüyor
banner150

 

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, seçim çalışmalarını yoğun bir biçimde sürdürüyor.

 

 

Aday adaylığını açıklamasının ardından parti il ve ilçe teşkilatlarını, sivil toplum kuruluşlarını ve esnafı ziyaret ederek çalışmalarına tempo kazandıran Aycan, dün de Afşin ilçesinde parti teşkilatını ziyaret etti. MHP Afşin İlçe Başkanı Ersal Koç ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Prof. Dr. Aycan, partinin sürekli içinde olduğuna dikkat çekerek, "Seçimlerden önce de seçimlerden sonra da hep partimin içinde yer almaya devam ettim" dedi.

 

 

MHP İl Başkanı Süleyman Öner'in de hazır bulunduğu ziyaret sırasında konuşan MHP'li Aday Adayı, kendisi hakkında kısaca bilgi verdikten sonra, partinin kuruluşundan itibaren yer aldığı MHP'nin gelişim sürecini anlattı. Aycan, MHP'nin iktidarı döneminde Kahramanmaraş ve Afşin'e yapılan hizmetleri de anlatarak, 7 Haziran'da yapılacak seçimler için de destek istedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2015, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.