Prof. Aycan da başvurusunu yaptı

Gazi Üniversitesi eski öğretim üyesi Prof. Dr. Sefer Aycan da, bugün başvurusunu gerçekleştirerek resmen aday adayı oldu.

Prof. Aycan da başvurusunu yaptı

 

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adaylarından Prof. Dr. Sefer Aycan da, aday adaylığı başvurusunu bugün Ankara'da genel merkeze yaptı.

 

 

 

Parti'nin aldığı karar doğrultusunda başvuruları Ankara'daki genel merkezde alan MHP'ye yoğun bir başvuru gözlenirken; Kahramanmaraş'tan milletvekili olmak isteyen isimler de bir bir başvurularını yapıyorlar. Bu isimlerden biri olan Gazi Üniversitesi eski öğretim üyesi Prof. Dr. Sefer Aycan da, bugün başvurusunu gerçekleştirerek resmen aday adayı oldu.

 

 

Prof. Dr. Sefer Aycan, başvurusunun ardından yaptığı açıklamada, ülkenin içinde bulunduğu duruma dikkat çekerek "Ben de bu süreçte elimi taşın altına koyma gerekliliğinden hareket ederek aday adaylığı başvurusunda bulundum. Çalışmalarımı devam ettiriyorum. Gittiğim her yerde ülkenin çözüm süreci adı altında bölünmeye doğru götürüldüğünü anlatıyorum. Bizim dönemimizde ülkeye ve şehrimize yaptıklarımızı anlatıyorum. Allah hayırlı eylesin" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.