Polisten uyuşturucu operasyonu

Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Büro Amirliği ekipleri, uyuşturucu madde satışını önlemek amacıyla sokak satıcılarına yönelik operasyon düzenledi.

Polisten uyuşturucu operasyonu

 

Kahramanmaraş’ta polisin sokak satıcılarına yönelik düzenlediği operasyonda 2 kilogram 620 gram esrar ele geçirildi. 

 

 

Edinilen bilgiye göre, Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Büro Amirliği ekipleri, uyuşturucu madde satışını önlemek amacıyla sokak satıcılarına yönelik operasyon düzenledi. KOM ekipleri, operasyon kapsamında plakası açıklanmayan bir otomobili Ekinözü ilçesinden Elbistan’a girmek üzereyken durdurdu. Ekiplerin yaptığı arama sonucunda otomobilde 120 gram esrar maddesi ele geçirildi. Esrar maddesi ile ilgili olarak M.Ç., N.Y. ve M.Ü. isimli şahıslar gözaltına alındı.

 

KOM ekipleri, emniyete götürülen ve sorgulanan şahısların ifadesi doğrultusunda Ekinözü ilçesindeki iki ayrı adrese akşam saatlerinde eş zamanlı operasyon düzenledi. Bu operasyonda da evin çeşitli bölmelerine saklanmış 2,5 kilogram esrar maddesi bulundu. Gözaltına alınan M.Ç., N.Y. ve M.Ü. isimli şahısların emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE