Polisten kaçan cezaevi firarisi yakalandı! O anlar kameralara yansıdı...

Tekirdağ'da polisin ve cezaevi firarisinin nefes kesen kovalamacası saniye saniye kameralara yansıdı. Kovalamaca sonucu cezaevi firarisi tarlada kıskıvrak bir şekilde yakalandı.

Olay, Tekirdağ'ın Muratlı İlçesi Mustafa Kemal Caddesi üzerinde Darcan Petrol'de meydana geldi. Benzinliğe giriş yapan 39 NR 155 plakalı aracın çalıntı olduğu ihbarını değerlendiren Muratlı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube ekipleri, benzin almak için stop etmiş otomobili incelemeye başladı. Aracın sürücüsü T.T., markete gidiyormuş gibi yaparak birden koşmaya başladı. 

250 metre kaçabildi 

Benzinliğin az ilerisindeki Göçmen Konutları'na doğru kaçan şüpheli T.T., tarlalara girerek izini kaybettirmeye çalıştı. Sivil Polis Memurlarının dikkati sayesinde gizlendiği çalı arasında yakayı ele veren şüpheli T.T. gözaltına alındı. Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği'ne götürülen şüpheli T.T.'nin 1 buçuk yıl önce Tekirdağ Açık Cezaevi'nden firar ettiği ortaya çıktı. 

Sabıkası kabarık 

Cezaevi firarisi şüphelinin birden çok kez hırsızlık, çocuğun cinsel istismarı gibi toplam 5 farklı suçtan daha aranmasının olduğu tespit edildi. Hakkında kesinleşmiş cezalar bulunan T.T.'nin kullandığı araç da incelemeye alındı. 

Plaka başka araca ait 

Aracın üzerindeki plakanın başka bir araca ait olduğu belirlenirken, bahse konu araçta yapılan incelemelerde, şase numarasının da silindiği görüldü. Aracın gerçekte kime ait olduğu ve çalıntı olup olmadığı konusunda araştırma yapılırken, şüpheli T.T. yarın adliyeye sevk edilecek.
Olay anı saniye saniye kameralara yansırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 16:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.