PİAZZA'dan uçuran kampanya

Piazza AVYM, kaliteli alışveriş fırsatları ve yılın 365 günü devam eden kampanyaları ve sürprizleri ile Kahramanmaraş’ta şehrin cazibe merkezi olmaya devam ediyor.

PİAZZA'dan uçuran kampanya
banner150

 

Kahramanmaraş Piazza, Nisan ayından itibaren her Salı günü en yüksek tutarda alışveriş yapan bir ziyaretçisine Türk Hava Yolları’ndan yurt içi uçuşlarda geçerli her yöne gidiş – dönüş uçak bileti hediye ediyor.

 

 

Piazza AVM, kaliteli alışveriş fırsatları ve yılın 365 günü devam eden kampanyaları ve sürprizleri ile Kahramanmaraş’ta şehrin cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Kahramanmaraş Piazza AVM’nin Nisan ayından itibaren geçerli hediye uçak bileti kampanyası kapsamında ziyaretçiler yurt içinde dilediği lokasyona ücretsiz seyahat fırsatı yakalıyor.

 

 Nisan ayı itibariyle başlayacak olan THY Bilet Kampanyası kapsamında, Salı günleri en yüksek alışveriş tutarını yakalayan bir Piazza Club üyesi, her yöne yurt içi uçuşlarda geçerli Türk Hava Yolları’ndan gidiş – dönüş bilet kazanma şansını yakalıyor.

 

Kahramanmaraş Piazza AVYM’nin her Salı yurt içi uçuşlarda geçerli olacak gidiş-dönüş uçak bileti kampanyası Nisan ayı boyunca devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2015, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.