Pazarcıkta 23 Nisan törenleri iptal edildi

Pazarcık İlçemizde 23 Nisan törenleri yoğun yağış nedeniyle iptal edildi.

Pazarcıkta 23 Nisan törenleri iptal edildi
banner150

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri Kaymakamlık önündeki Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çilo’nun çelenk sunmasıyla başladı.

 

Yoğun yağan yağmur altında saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile devam edilen törenler yağmurun şiddetini daha da attırması üzerine Atatürk ilköğretim bölümündeki törenler Pazartesi saat:10.00 da gerçekleştirilmek üzere ertelendi.

Çelenk sunma törenine Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ,Emniyet Müdürü Fırat Güneş,Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Abdurrahman Akbaba,Daire Müdürleri,Askeri ve Emniyet Erkan-ı,Okul Müdürleri,öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Çelenk sunumu sonrası Kaymamlık Binası içerisinde Masal Akademi Ana okulu tarafından Resim sergisi düzenlendi.Serginin Açılışını Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ,Emniyet Müdürü Fırat Güneş,Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Abdurrahman Akbaba, ve Daire Müdürleri birlikte yaptılar.Sergi katılımcılar tarafından beğeni ile gezildi.Daha sonra ise öğrenciler şiirler okudular,Şiir okuyan öğrenciler katılımcılar tarafından uzun süre ile alkışlandılar.

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2015, 14:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahir meral
Mahir meral - 3 ay Önce

Enbujuk fener

Çetin güler
Çetin güler - 3 ay Önce

Hayat

Sadri
Sadri - 3 ay Önce

Ertsfjl

Kadir uzunca
Kadir uzunca - 3 ay Önce

Şampiyon

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.