Pamuk şekerleri ayağıyla ezen zabıta memuru hakkında karar verildi!

Denizli'de bir gencin sattığı pamuk şekerlere el koyup yerdeki pamuk şekerleri ayağıyla ezen zabıta görevden uzaklaştırıldı.

Pamuk şekerleri ayağıyla ezen zabıta memuru hakkında karar verildi!
banner150

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinin Bayramyeri semtinde meydana gelen olayda Denizli Büyükşehir Belediyesine bağlı zabıta ekipleri pamuk şeker satan bir genci yakalamış ardından gencin sattıkları pamuk şekerlere el koyup yere attıktan sonra ayaklarıyla çiğnemişlerdi. Yaşanan olay çevredekiler ile birlikte sosyal medyada büyük tepki çekerken vatandaşlar pamuk şekerinin çiğnenmesine kayıtsız kalmamışlardı.

Yaşanan olayın ardından harekete geçen Denizli Büyükşehir Belediyesi olaya karışan zabıta memurunu görevden uzaklaştırdığını açıkladı. Açıklamada şöyle denildi: "Merkezefendi ilçesi Saraylar Mahallesi Selçuk Caddesi'nde Zabıta Dairesi Başkanlığında görevli personelin karıştığı ve medyaya da yansıyan tatsız olay sonrası görevli zabıta hakkında tarafımızca idari soruşturma başlatılmış olup, ilgili personel zabıta görevinden uzaklaştırılmıştır. Soruşturma tamamlanma aşamasında olup, sonucuna göre gerekli işlemler yapılacaktır."

KAYNAK: DHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa
mustafa - 2 yıl Önce

devlet o zabitanın çocuklarını gözünün önünde ac bırakmalı uzaklaştırmak yetmez

MARAŞ ADINA
MARAŞ ADINA - 2 yıl Önce

NASIL ÜRETİLDİĞİ İÇİNDE NE OLDUĞU BELLİ DEĞİL ZABITA İŞİNİ YAPIYOR KONU ZABITA OLUNCA AĞZINI AÇANLAR İŞLERİ DÜŞTÜĞÜNDE POLİSİ ZABITAYI ARAMAYI İYİ BİLİRLER MADEM BU KADAR MERHAMETLİSİNİZ ADAMA İŞ BULUN VEYA İŞ VERİN BÖYLE GÖRÜNTÜLERE GEREK KALMAZ

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.