Özkan'a 'destek' çığ gibi!

MHP İl Başkanlığı'nın yarın yapılacak olan seçimleri için aday olan Ömer Özkan'a, camianın tanınmış isimlerinden destek devam ediyor.

Özkan'a 'destek' çığ gibi!
banner150

 

MHP Kahramanmaraş İl Başkanlığı'nın yarın yapılacak olan seçimleri için aday olan Ömer Özkan'a, ülkücü camiadan destek devam ediyor.

 

Bolu İl eski başkanlarından ve partinin sevilen isimlerinden biri olan işadamı Necati Karatuluk ta, bugün Ömer Özkan'ı bürosunda ziyaret ederek, 'açık destek' verdiğini söyledi. Ülkücülerin ve dolayısı ile MHP'nin iktidara taşınması yolunda taş üstüne taş koyanların yanında olduğunu söyleyen Karatuluk, "Ömer Özkan kardeşimiz de partimizi daha ileriye götürmek için çakıl taşı döşemektedir. Kendisinin bu gayretini takdir ediyorum. Ben de açık ve net bir ifade ile Ömer Özkan'ı destekliyorum" dedi.

 

 

Karatuluk'un MHP il başkan adayını ziyareti sırasında önceki dönem milletvekili Mehmet Akif Paksoy, büyükşehir belediye başkan adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, Onikişubat belediye başkan adayı Yusuf Temizkan, Göksun belediye başkan adayı M. Coşkun Kale, il genel meclisi eski üyesi Mustafa Kaykı ve çok sayıda partili de hazır bulundu.

 

Ziyaret sonrasında Ömer Özkan, misafirleri ile bir hatıra fotoğrafı çektirdi. 

 

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2015, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.