Ormanlık alanda cesedi bulundu

Bir inşaatta çalışan 23 yaşındaki Kahramanmaraşlı Aydın S. isimli gencin ormanlık alanda cesedi bulundu.

Ormanlık alanda cesedi bulundu
banner150

 

Muğla’nın Ula ilçesi Menteşe-Marmaris karayolu üzerindeki bir inşaatta çalışan Kahramanmaraş’lı Aydın S. (23) isimli gencin ormanlık alanda cesedi bulundu. Kayıp olduğu için Muğla’ya gelen ailesi ölüm haberi üzerine yıkıldı. 

 

 

 

 

Edinilen bilgiye göre, İki gündür kayıp olan Aydın S.’yi Ula Jandarması ve AFAD ekipleri çevrede arama yaptı. Yapılan aram sonrası dün gece Ula yakınlarındaki ormanlık alanda Aydın S.’nin cesedine ulaştı. Kahramanmaraş’ta bulunan ailesi Aydın S’yi ulaşamayınca Ula Jandarmasını aradı. Jandarma arama çalışmalarının devam ettiğini belirtmesi üzerine aileden iki kişi Kahramanmaraş’tan araç ile yola çıktı. Gece saatlerinde yapılan arama esnasında Aydın S’nin cesedine ulaşıldı. Jandarma cesedi otopsi için Muğla Adli Kurumu’na gönderdi.

 

 

 

 

 

Ula’ya ulaşan aile Yerkesik mahallesindeki Adli Tıp Kurumu’na geldiklerinde acı gerçek ile karşılaştı. Aydın S’nin iki ağabeyi Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin ardından Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin tahsis ettiği cenaze taşıma aracı ile Kahramanmaraş’a götürülecek.

 

 

 

 

 

İddiaya göre, Aydın S’nin Kahramanmaraş’ta sevdiği bir kız olduğu, kızın başkası ile nişanlandığı ve bunalıma girdiği ileri sürüldü. Aydın S. sosyal paylaşım sitesinde 5 Ocak gecesi ‘Adını sen koy’ isimli şiiri paylaştığı ortaya çıktı.

 


 

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2015, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.