Örgüt üyesi polise ateş açtı! Çelik yelek kurtardı

Adnan Oktar'ın Çengelköy'deki villasına düzenlenen baskında Özel Harekat Polisi’ne ateş eden örgüt üyesinin kimliği öğrenildi. Operasyon sırasında polise ateş açtığı öne sürülen Mert Sucu'nun kadın imamların özel işlerinden ve finanstan sorumlu olduğu iddia edildi. Mert Sucu'nun Adnan Oktar’ın yayın yaptığı A9 TV’nin de eski sahibi olduğu da edinilen bilgiler arasında. Operasyon sırasında Özel Harekat Polisi çelik yelek sayesinde ölümden dönmüştü.

Örgüt üyesi polise ateş açtı! Çelik yelek kurtardı

Adnan Oktar örgütü operasyonunun detayları ortaya çıkmaya başladı. Sabah'ta yer alan habere göre, Adnan Oktar'ın Çengelköy'deki görkemli villasında Özel Harekat Polisi'ne ateş eden kişinin örgüt üyesi Mert Sucu olduğu iddia edildi. Kadın imamların özel işlerinden ve finanstan sorumlu imam olan Mert Sucu'nun Adnan Oktar'ın yayın yaptığı A9 TV'nin de eski sahibi olduğu belirtiliyor.

Aynı zamanda paravan bir emlak şirketinin sahibi görünen Mert Sucu'nun İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusuna başlandı. Özel Harekat Polisi çelik yelek sayesinde ölümden dönmüştü.

YORUM EKLE

banner75