Ömer Özkan, adaylığını açıklıyor!

Cumartesi günü Germinica Otel'de yapılan ve ilçe başkanlarının ittifakla üzerinde durduğu isim olan Ömer Özkan, il başkan adaylığını Çarşamba günü yapacağı geniş katılımlı basın toplantısı ile açıklayacak.

Ömer Özkan, adaylığını açıklıyor!
banner150

 

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP), 25 Ocak 2015 tarihinde yapılacak olan Kahramanmaraş İl Kongresi için geri sayım sürerken; eski merkez ilçe başkanlarından Ömer Özkan, il başkan adaylığını açıklıyor.

 

Cumartesi günü Germinica Otel'de yapılan ilçe başkanları toplantısında ilçe başkanlarının ittifakla üzerinde durduğu isim olan Ömer Özkan, il başkan adaylığını 14 Ocak 2015 Çarşamba günü yapacağı geniş katılımlı basın toplantısı ile açıklayacak. Liva Düğün Salonu'nda delegelere bir yemek verecek olan Özkan, burada il başkan adayı olduğunu deklare edecek.

 

Camianın önde gelen isimlerinin de destek verdiği Ömer Özkan, "Bayrağı bıraktığımız yerden alarak daha ileriye taşımak için göreve hazırım" mesajını verecek. Özkan'ın adaylığının partideki kırgınlıkları bertaraf edeceği  konuşuluyor. 

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2015, 08:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.