Ömer Faruk Şirikçi o isimleri açıkla! 3 Gün...

Pazartesi günü Manşet Gazetesinde zehir zembelek bir köşe yazısı yazıp siyasetçileri, seçilmiş belediye başkanını ve şehrin Valisine dil uzatan Ömer Faruk Şirikçi’nin yazısında bahsettiği 'Siyasetçi ve meşhur iş adamının' kim olduğu merakla bekleniyor.

Ömer Faruk Şirikçi o isimleri açıkla! 3 Gün...
banner150

2010 yılında dernek olarak faaliyet gösteren ve cami bitiminde vakfa çevrilen Abdulhamidhan’da sular durulmuyor. Yaklaşık 2 ay önce kaynağı belli olmayan bir video yayımlanarak Ömer Faruk Şirikçi’nin kentin valisine seçilmiş belediye başkanına söylediği çirkin sözler bulunuyordu. Daha bu gündemdeki sıcaklığını korurken, sırf kendine halk desteği çekmek adına Manşet Gazetesinde yarım sayfalık köşe yazan Ömer Faruk Şirikçi yine gündeme oturdu.

Yazdığı köşe yazısında,  kendisini siyasetçinin birinin meşhur işadamına havale ettiği ve işadamının da, “…biliyorsunuz bu işler parayla oluyor. Biz bu adama biraz para vermeliyiz…” dediğini yazmıştı.

Kanal Maraş köşe yazarı Mustafa Karaaslan ise, Ömer Faruk Şirikçi’ye hitaben yazdığı köşe yazısında, bu isimleri açıklamadığı takdirde “Şerefsiz ve Müfteri” ilan edeceğini köşesine taşımıştı.

Kanal Maraş haber merkezi kamuoyundan gelen talepler doğrultusunda dünden başlayarak bu isimlerin açıklanması için her gün konuyu gündemde tutmaya karar vermiştir.

ÖMER FARUK ŞİRİKÇİ O İSİMLERİ AÇIKLA… 3 GÜN.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 09:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat KUZU
Nihat KUZU - 3 yıl Önce

Benim anlayamadığım bu adamın kurduğu Vakıf denetlenmiyor mu? Neden Diyanete bağlanmıyor ben ilkokula giderken bile bu Camimiz için yardım toplanırdı. Halkın yaptığı bir cami neden devlete değil de bir vakfa ait olur ki ?

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.