Okaydan Emniyete ziyaret

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Akif Kahveci ve Tekin Alparslan, İl Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan Emniyet Müdürü Servet Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Okaydan Emniyete ziyaret
banner150


Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Akif Kahveci ve Tekin Alparslan, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan Emniyet Müdürü Servet Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Ziyarette konuşan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Emniyet Müdürü Servet Yılmaz’a görevinde başarılar diledi. Kahramanmaraş’ın yaşanılabilir bir kent olduğunu hatırlatan Başkan Okay, bunu sağlamak için Dulkadiroğlu Belediyesi olarak gece gündüz çalıştıklarını anlattı.Şehrin yaşanılabilirliğine asayiş yönünden katkı sağlayan Emniyet Müdürlüğü’yle de istişarelere hazır olduklarını ifade eden Başkan Okay, şehrin huzurunu sağlayan kolluk kuvvetlerine ayrıca başarılar diledi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’a, Başkan Yardımcıları Mehmet Akif Kahveci ve Tekin Alparslan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2015, 08:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.