Okay'dan Ateş'e ziyaret

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Okay, Vergi Denetim Kurulu Grup Başkanvekili Ateş’i makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Okay'dan Ateş'e ziyaret
banner150


Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Vergi Denetim Kurulu Grup Başkanvekili Nuh Ateş’i makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.Nezaket ziyaretlerine devam eden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Vergi Denetim Kurulu Grup Başkanvekili Nuh Ateş’i makamında ziyaret etti. Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Kahveci’nin de katıldığı ziyarette konuşan Başkan Okay, Vergi Denetim Kurulu Grup Başkanvekili Nuh Ateş’e görevinde başarılar diledi.
 


Hizmette önceliği vatandaşın istek ve taleplerine ayırdıklarını kaydeden Başkan Okay, bu doğrultuda Dulkadiroğlu’nu nakış nakış işlediklerini söyledi. Bu ziyaretlerinde yaptıkları hizmetleri anlattıklarını ifade eden Başkan Okay, istişarelerde bulunarak değerlendirmeler yaptıklarının altını çizdi.Vergi Denetim Kurulu Grup Başkanvekili Nuh Ateş’te ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’a ve Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Kahveci’ye teşekkür etti.  Ateş, Dulkadiroğlu Belediyesi’nin vatandaşın yaşamını kolaylaştırıcı hizmetler yaptığını söyleyerek bu noktadaki memnuniyetini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2015, 06:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.