Offroadtan arama kurtarma operasyonu

Kulüpler, Onikişubat İlçesi sınırlarında bulunan 1400 rakımlı ormanlık bölge olan Ali Kayaları mevkisinde Arama Kurtarma tatbikatı yaptı.

Offroadtan arama kurtarma operasyonu

 

Kahramanmaraş'ta faaliyet gösteren Kahramanlar Offroad Kulübü tarafından 'arama kurtarma tatbikatı' yapıldı.

 

 

Kahramanmaraş´ta; aralarında Yunanistan´dan gelen Öğrenci Değişim Grubundan 10 kişinin de bulunduğu Kahramanlara Offroad Kulübü'nün 32 aracının yasınıra 65, Ay Yıldız Amatör Telsizcilik ve Dağcılık Kulübünün 25, Kahramanaraş Sinema ve Fotoğraf Amatörleri Derneği'nin (KAFSAD) 30, Maraş Doğa Sporları Kulübü'nün (MADOSK) 12 ve MAHAVK'ın 7 Adet Yamaç Paraşütü sporcusu (aynı zamanda Türkiye rekortmeni) ve KARMOD Model Uçak Derneğ'nin 6 Model uçak 9 Sporcunun katıldığı tatbikat nefesleri kesti.

 

 

Kulüpler, Onikişubat İlçesi sınırlarında bulunan 1400 rakımlı ormanlık bölge olan Ali Kayaları mevkisinde Arama Kurtarma tatbikatı yaptı. Yunanistan'dan gelen öğrenciler gönlünce eğlenirken Model Uçak Derneği, uzaktan kumanda ile uçak uçurarak, izleyicileri eğlendirdi. Ofroad jeepleri çamurda mücadele ederken,bir kısmı da kayalıklara ve dağa tırmandı.Adrenalinin bolca yaşandığı tatbikat gün boyu sürdü.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2015, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.