O ecdattan aldığımız güç ile yeni Türkiye'yi imar ediyoruz

KMTSO Başkanı Kemal Karaküçük, Çanakkale’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

O ecdattan aldığımız güç ile yeni Türkiye'yi imar ediyoruz

 

 

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Kemal Karaküçük, Çanakkale’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 

 

Karaküçük mesajında, ecdadımızın bir karış vatan toprağını vermemek için kahramanca savaştığını belirterek: “O ecdattan aldığımız güç ile yeni Türkiye’yi imar etme yolunda gidiyoruz” dedi.

Her türlü olumsuzluğa rağmen iman gücü ile savaşan ve adını tarihe altın harflerle yazdıran bir milletin torunları olarak yeni Türkiye’yi imar edeceklerini belirten Karaküçük, şunları söyledi:

 

“Çanakkale savaşının üzerinden 100 yıl geçti. Dünya artık daha yenilikçi bir anlayış içindedir. Biz de Türkiye olarak geçmişimizden aldığımızı güç ile yeni, modern, güçlü bir Türkiye için hareket ediyoruz. Nasıl ki, o zamanlar ülke topyekûn bir kurtuluş hamlesine girdiyse biz de bugün ekonomimizle dünya vizyonunda yer almaya çalışıyoruz. Gelinen noktada tüm gelişmişliğimiz ile geleceğe hazırız.”

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2015, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.