Nergiz Auto Hizmete Açıldı

Kahramanmaraş'ın tanınmış esnaflarından Murat Büyüksakallı ve Ömer Arık, Ayhan Nergiz ortaklığında kurulan Nergiz Auto’nun açılışı görkemli bir şekilde gerçekleşti.

Nergiz Auto Hizmete Açıldı

 

Kahramanmaraş'ın tanınmış esnaflarından Murat Büyüksakallı ve Ömer Arık, Ayhan Nergiz ortaklığında kurulan  Nergiz  Auto’nun açılışı görkemli bir şekilde gerçekleşti.

 

İl Milli eğitim Müdürlüğü Caddesi üzerinde hizmete açılan Oto Galeri'de orta üst segment müşterilere hizmet verilecek. Açılışı gerçekleştirilen açılışa Kahramanmaraş'ın birçok tanınmış isimlerin yanında vatandaşlar da katıldı.

 


Açılışta kısa bir konuşma yapan Nergiz Auto'nun ortaklarından Ömer Arık  , “Şehrimizde hizmet sektörlerinin gelişmesi ile bizlerde bugün halkımızın hizmetine Nergiz Auto'nun açılışını yaptık. Şehrimizde ikinci otomobilde kimse artık sıkıntı çekmeyecekler istedikleri aracı buradan gelip temin edecekler. Memleketimize Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Allah yardımcısınız olsun” dedi.

 


Son olarak konuşmasına şu şekilde devam eden Arık , “Kurmuş olduğumuz işletme araç satışı üzerine açtık. Kahramanmaraş'ta daha iyi hizmet verebilmek için böyle bir yer açtık . Üst ve orta segment olarak yapacağız. Hedefimiz herkese hitap etmek ve zor olanı kolaylaştırmak” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE