Mustafa Paksoy, defnedildi!

MHP Büyük Kurultayı'ndan dönerken bulunduğu aracın şarampole devrilmesi sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden MHP Onikişubat İlçe Teşkilatı Sekreteri Mustafa Paksoy, bugün defnedildi.

Mustafa Paksoy, defnedildi!

 

Morgdan alınan Mustafa Paksoy'un cenazesi, önce Abdulhamithan Mahallesi'ndeki evine getirilerek 'helallik' alındı. Cenaze daha sonra Türkoğlu İlçesi Uzunsöğüt Mahallesi'ne getirildi ve Mahalle Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından da Mahalle Mezarlığı'nda toprağa verildi.

 

 

Cenaze defin merasimine Paksoy Ailesi, Yakınları, Dostları, Milletvekilleri, MHP Camiası ve Ülkü Ocakları Teşkilatları ile birlikte büyük bir kalabalık katıldı. Paksoy ailesinin oldukça üzgün göründüğü cenaze töreninde Kur'an Tilaveti yapılarak dualar okundu.

 

 

Paksoy ailesi, taziyeleri Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Abdulhamithan Taziye Evi'nde kabul edecek. (Oğlu Erdem Bayazıt'ın telefonu 0535 695 63 12)

 

Merhuma bir kez daha rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (KANAL MARAŞ AİLESİ)

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2015, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.