banner232

Müge Anlı ile Tatlı Sert sezon finali yapıyor! Büyükşen cinayeti çözülecek mi? Büşra Büyükşen itiraf edecek mi?

Müge Anlı cinayet davasını aydınlatmaya devam ediyor. Üç yıl önce işlenen Necla-Büyükşen cinayetinin ipuçları hala toplanıyor ve yeniden gün yüzüne çıkıyor. Çiftin en küçük oğlu Osman Büyükşen, Müge Anlı'da ailesinin katilini arıyor. Şüpheler çiftin kızı Büşra, büyük oğulları Uğur ve gelinleri Betül'de yoğunlaştı. Müge Anlı bugün sezonun son bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Peki, Necla-Metin Büyükşen cinayeti çözüldü mü? Katil kim?

Müge Anlı ile Tatlı Sert sezon finali yapıyor! Büyükşen cinayeti çözülecek mi? Büşra Büyükşen itiraf edecek mi?

Müge Anlı'da işlen Büyükşen cinayetindeki sır perdesi henüz aralanmadı. Osman Büyükşen'in programdaki feryadı sonrası bir kez daha harekete geçildi. Müge Anlı, cinayeti çözmek için özel ekip kurulduğunu duyurdu. İşte Necla - Metin Büyükşen cinayetinin geçmişi.

NECLA - METİN BÜYÜKŞEN OLAYININ GEÇMİŞİ 
İddiaya göre, 3 Eylül 2018 tarihinde başına kar maskesi geçiren kişi Metin Büyükşen'e ait eve, kapısı açık olduğu sırada girdi. Kimliği belirsiz saldırgan, emekli memur Metin Büyükşen'e elindeki pompalı tüfekle ateş etti. Necla Büyükşen'e de ateş eden saldırgan, tüfeğin dipçiğiyle çiftin kızı Büşra'yı yaralayarak kaçtı. Başına aldığı darbeyle yaralanan Büşra Büyükşen, olay sonrası komşulardan yardım istedi. Komşularının otomobiline binen Büyükşen, jandarmaya giderek, olayı anlattı. Eve gelen jandarma ekipleri, Necla- Metin Büyükşen çiftinin cansız bedenlerini buldu. Yaralı Büşra Büyükşen de sağlık görevlilerince ambulansla Konya Numune Hastanesi'ne kaldırılıp, tedaviye alındı.

BÜŞRA, UĞUR VE BETÜL'DEN ÇELİŞKİLİ İFADELER 
Olaydan sonra alınan Swap örnekleri, cinayet anının tek tanığı olan "Büşra Büyükşen" 'in canlı yayında verdiği çelişkili ifadeler, görgü tanıklarının beyanları, ve diğer birincil muhatapların tatmin etmeyen eksik anlatımları, kısacası Metin Büyükşen ile Nejla Büyükşen çiftinin öldürülmesiyle ilgili ortaya atılan iddialar her defasında oğlu ve gelini ile yaşadığı mehir tartışmasını işaret ediyor. Yapılan araştırmaların ardından Betül Büyükşen ile Metin Büyükşen'in yaptığı telefon konuşmasından ses kayıtları Müge Anlı'nın programında dinletildi. Konuşmada, mehir kavgasını çözmek isteyen baba gelinine mehir yerine bir araba, 25 bin TL para teklif ediyor. Ancak Betül mehirin hepsini istiyor ve anlaşamıyor.

OSMAN BÜYÜKŞEN KİMDİR? 
Konya'da işlenen cinayet ile gündeme gelen Osman Büyükşen, öldürülen çift Necla - Metin Büyükşen'in küçük oğlu. Çocuk Sağlığı ve Hastalıklı doktoru olan Osman Büyükşen 1988 doğumlu.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2021, 14:07
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.