Miniklere ekmek tasarrufu anlatıldı

Binevler Anaokulu'nda gerçekleştirilen 'ekmek tasarrufu nasıl yapılır?' konulu eğitimde, okulun anasınıfı öğrencilerine 'ekmeğin nasıl tasarruf edileceği' anlatıldı.

Miniklere ekmek tasarrufu anlatıldı

 

Kahramanmaraş İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından 'ekmek tasarrufu'na yönelik eğitim çalışmaları devam ediyor.

 

 

Kahramanmaraş'ta Onikişubat İlçesi'nde bulunan Binevler Anaokulu Öğretmeni Arzu Yelpaze'nin organize ile gerçekleştirilen 'ekmek tasarrufu nasıl yapılır?' konulu eğitimde, okulun anasınıfı öğrencilerine 'ekmeğin nasıl tasarruf edileceği' anlatıldı. İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nden Erdem Bağcı'nın konuşmacı olarak katıldığı eğitimde öğrencilere 'ekmek tasarrufu' konulu kısa film gösterisinde bulunuldu. Bayat ekmeklerin nasıl değerlendirileceğine dair miniklere uygulamalı eğitim de yaptıran Bağcı, "Ekmeğimize sahip çıkalım" dedi.

 

 

Miniklerin oldukça ilgili şekilde takip ettiği eğitim sonunda anasınıfı öğrencilerine ekmek tasarrufu ile ilgili bilgilerin yer aldığı broşürler de dağıtıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2014, 09:48
YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.