banner232

Milli Savunma Bakanı Akar'dan bedelli askerlik açıklaması!

Bedelli askerlikte başvuru sayısı kaç oldu? Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, bedelli askerliğe 723 bin kişinin başvurduğunu açıkladı

Milli Savunma Bakanı Akar'dan bedelli askerlik açıklaması!

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ''Terörle mücadelemiz son terörist etkisiz hale getirilincele kadar sürecektir terör örgütüne tarihin en büyük faturası ödetilecektir"diye konuştu.

"572 BİNİN İŞLEMLERİ TAMAMLANDI"

Milli Savunma Bakanı Akar, "Halihazırda bedelli askerlik hizmetine başvuran 723 bin 91 vatandaşımızın 572 bin 873'ü işlemlerini tamamlatmış ve bu vatandaşlarımızın 54 bin 36'sı temel askerlik eğitimlerini tamamlamış, 13 bin 555'i askerlik eğitimlerine devam etmektedir" dedi.

"ABD'NİN SÖZLERİNE RAĞMEN YPG HENDEK KAZIYOR"

Bakanı Akar YPG'ye yapılan opersayonlar sonrası ABD'den gelen tepkiye dair de "PKK/PYD/YPG'nin, Münbiç'ten çıkarılacağına ilişkin sözler verilmiş olmasına rağmen, terör örgütü, Afrin'de olduğu gibi Münbiç'te de hendekler kazmaktadır. Terör örgütü, yeri ve zamanı geldiğinde kazdığı çukurlara kendisinin gömüleceğini bilmelidir." ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2018, 14:33
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.