Midibüste gergin anlar!

Ücretsiz biniş kartıyla şehir içi yolcu taşımacılığı yapan midibüse binen bir yolcu ile araç sürücüsü arasındaki tartışma kadın yolcular arasında paniğe neden oldu.

Midibüste gergin anlar!

 

Adana'da ücretsiz biniş kartıyla şehir içi yolcu taşımacılığı yapan midibüse binen bir yolcu ile araç sürücüsü arasındaki tartışma kadın yolcular arasında paniğe neden oldu. Tartışmadan etkilenen bir genç kız, hıçkırıklara boğularak ağladı.

 

Edinilen bilgiye göre, kent merkezi ile bir alışveriş merkezi arasında şehir içi yolcu taşımacılığı yapan 01 J 0030 plakalı midibüs sürücüsü Ali Tosun, durakta binen yaklaşık 60 yaşlarındaki vatandaşın ücretsiz biniş kartını cihaza okuttuktan sonra elinden alarak kontrol etti.

 

Aracın güvenlik kamerasına yansıyan olaya göre, engelli kartının elinden alınarak kontrol edilmesine sinirlenen yolcu ile sürücü arasında tartışma çıktı.

 

Tartışmanın büyümesi üzerine sürücü ile yolcu birbirlerinin yakasına yapışınca aralarında çocukların ve kadınların da bulunduğu yolcular paniğe kapılıp çığlık atmaya başladı. Bu sırada genç bir kız da hıçkırıkları boğularak gözyaşı döktü.

 

Bir kadın yolcu da, "Kavga ederek hepimizi tehlikeye sokuyorsunuz. Huzursuzluk çıkartmayın, bizi korkutuyorsunuz" diye tepki gösterdi.

 

Bazı yolcuların araya girmesiyle birbirlerini tehdit eden sürücü ile yolcu güçlükle yatıştırıldı. Bazı yolcular araçtan indi.

 

FATİH KEÇE / ADANA

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE

banner75