MHPden Özgecan açıklaması

Toplumun her kesiminden tepkilerin yağdığı olay için MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar da bir açıklama yaptı.

MHPden Özgecan açıklaması
banner150

 

Mersin'de bir minibüs şoförü tarafından hunharca katledilen Özgecan Aslan adlı üniversite öğrencisinin başına gelenler, ülkeyi infiale sürüklüyor.

 

 

Toplumun her kesiminden tepkilerin yağdığı olay için MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar da bir açıklama yaptı. MHP'li başkan Akpınar, "Bu toplumun direnme sinirlerini yok edenleri Cenabı Allah’a havale ediyoruz" dediği açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 

"Özgecan Aslan benim ve bizim kızımız. Özgecan’a yapılan Firavun zulmü Asil Türk Milletine yapılmıştır Türklük aleminin başı sağ olsun. Cenabı Allah’a seherlerde gönlü açan tüm ümmeti Muhammet ehli Sünnet vel cemaatten bir dileğimiz var Kuran’daki Azizül intikam sıfatıyla Rahmandan intikamını almasını niyaz edelim.

 

Geride kalan Özgecan lardan titreyip kendilerine gelmesini bekliyoruz. İlkel kabilelerde Nuh-Lut-firavun kavimlerinde de görülmemiş bu zulmün faillerine meydan verenlerin akibetinin de aynı ve daha beter olmasını Mevla’mızdan Niyaz ediyoruz.

 

Kuzey kore zihniyetli otoriteden daha ne kadar can almak istediğini soruyoruz. Bu toplumun direnme sinirlerini yok edenleri Cenabı Allah’a havale ediyoruz.

 

Kafir gözüyle baktığınız toplumlarda bile işlenmesi mümkün olmayan bu elim hadise karşısında ki günahınızın af olmasını mı bekliyorsunuz. Türklük aleminin sinsi düşmanları ve onun kiralık taşeronları Ermeni komitesi zihniyetçileri bilsinler ki sonunuz yakındır. Özgecan’a yapılanlar Gayre tullaha dokunmuştur.

 

Türk ve İslam Aleminin başı sağ olsun."

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2015, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.