MHP Lideri Bahçeli'den Galatasaray'a olay çağrı: O şahsı aforoz edin!

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Galatasaray Spor Kulubü yöneticisi Hayri Kozak'ın çıkışına tepki göstererek, ''Galatasaray o şahsı aforoz etsin'' dedi.

MHP Lideri Bahçeli'den Galatasaray'a olay çağrı: O şahsı aforoz edin!

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den, Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak'ın Ekrem İmamoğlu çıkışına çok sert tepki.

Galatasaray Divan Kurulu Toplantısında, divan kurulu üyesi Hayri Kozak'ın Ekrem İmamoğlu için yaptığı destek konuşmada kullandığı ifadeler dikkat çekmişti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak'ın Ekrem İmamoğlu destek açıklamarına sert tepki göstererek, ''Galatasaray yönetimi o şahsı aforoz etsin'' ifadelerini kullandı.

Kozak konuşmasında, 'Allah, İmamoğlu’nu bu memlekete bağışladı. Allah yardımcısı olsun. İnşallah o gün 23 Haziran akşamı yalnızca biz değil Türkiye’nin bayram yapacağı bir akşam olacak. Bunu gönülden temenni ediyorum' ifadelerini kullanmıştı.

'GALATASARAY O ŞAHSI AFOROZ ETSİN'

Gazetecilerle iftarda yemeğinde buluşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hayri Kozak'ın bu sözlerine tepki gösterdi. Bahçeli, "Galatasaray yönetimi o şahsı aforoz etsin. Yani çok sayıda taraftarı bulunan spor kulübünü bir kişi bu şekilde istismar edemesin bir eksik kalsın bana göre Galatasaray" dedi.

Hayri Kozak ne söylemişti?
Kozak, "Allah, İmamoğlu’nu bu memlekete bağışladı. Allah yardımcısı olsun. İnşallah o gün 23 Haziran akşamı yalnızca biz değil Türkiye’nin bayram yapacağı bir akşam olacak. Bunu gönülden temenni ediyorum. Hepimize düşen görev var. Tutacağız kulağından gelmeyeni de götüreceğiz. 23 Haziran’da noktayı koyacağız. Memleketin kurtuluşunu, çoluğumuzun çocuğumuzun geleceğini tek çıkış yolu 23 Haziran’da bir zafer kazanmasıdır bu genç delikanlının. Allah onun da yardımcısı olsun, memleketin de yardımcısı olsun, hepimizin de yardımcısı olsun. Sizleri sevgi ve saygılarımla selamlıyorum" diye konuşarak Ekrem İmamoğlu'na desteğini açıkça gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 15:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan’da et
Ramazan’da et - 7 ay Önce

Ramazan’da kuru gıda yardımının yanında ihtiyaç sahiplerine bir kilo kuşbaşı bir kilo kıyma olmak üzere et dağıtılması fikrinin gündeme gelmesini istiyoruz
Böylece ihtiyaç sahipleri et tüketmiş olur .
Gündeme gelmesi / getirilmesi dileğiyle

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.