Mete Yarar, ''Bir daha olursa kafa kafaya girerim'' diyerek stüdyoyu terk etti!

HaberTürk'te yayınlanan 'Türkiye'nin Nabzı'nda' Sözcü gazetesi yazarı Deniz Zeyrek ile HaberTürk Güvenlik Politikaları Başkanı Mete Yarar arasında gerginlik yaşandı. Tartışma sırasında Yarar, ''Bana bir daha hayvan lakabı takarsa Deniz ile kafa kafaya girerim'' diyerek canlı yayındayken studyoyu terk etti.

Habertürk'te yayınlanan, Veyis Ateş'in sunduğu Türkiye'nin Nabzı programında Mete Yarar ve Deniz Zeyrek arasında çok sert bir tartışma yaşandı.

Veyis Ateş'in sunduğu Türkiye'nin Nabzı programının konuklarından Sözcü Gazetesi yazarı Deniz Zeyrek ve Habertürk Güvenlik Politikaları uzmanı Mete Yarar arasında gerginlik yaşandı. Gerginliğin ardından Mete Yarar, stüdyoyu terk etti. 

Mete Yarar'ın Deniz Zeyrek'e söz sırası geçerken kullandığı "On ikiden sonra bal kabağına dönüşüyor" esprisine Deniz Zeyrek de "Fareye dönüşmekten iyidir" diyerek karşılık verdi.

"DENİZ ZEYREK'LE KAFA KAFAYA GİRERİM"

Ardından Deniz Zeyrek Veyis Ateş'in sorularını yanıtlarken araya giren Mete Yarar, çok sert sözlerle tepki gösterdi.

Yarar, "Bana bir daha hayvan lakabı takarsa Deniz ile kafa kafaya girerim. Ben ona kabak dedim, adam gibi fare lafını geri alsın. Edep dersi veren adama bak ya. Geçen hafta Nedim Şener'e ayar veriyordun değil mi? Bir daha senin olduğun programa çıkan, sen bilirsin. Senin ayarın bu..." diyerek stüdyoyu terk etti. 

METE YARAR'I STÜDYODAKİLER SAKİNLEŞTİREMEDİ, CANLI YAYINI TERK ETTİ

Deniz Zeyrek, fare kelimesini Mete Yarar için kullanmadığını söylese de Yarar'ı sakinleştiremedi. Veyis Ateş'in çabaları da Mete Yarar'ı sakinleştirmeye yetmedi. 

Reklam arasından sonra Veyis Ateş, "Bu tür olaylardan sonra yayına nasıl girilir, kalakaldım" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 13:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bertizli
Bertizli - 11 ay Önce

Herkes ali kıran bas kesen kesiliy hayt huyt lan lun noliysiz ede ?

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.