Menajerine talimat: bana kulüp bulun

Fenerbahçe'den Emmanuel Emenike, menajerinden kendisine takım bulmasını istedi.

Menajerine talimat: bana kulüp bulun

 

Fenerbahçe'den Emmanuel Emenike, Akhisar maçından sonra aldığı tepkiler üzerine menajeri Erdem Konyar'dan bir kez daha kendisine takım bulmasını istedi.

 

 

Devre arasında başta Tottenham olmak üzere Premier Lig'den bazı takımlarla görüşen ama hiçbirisi Aziz Yıldırım'ın istediği rakamın yanına yaklaşmadığı için takımda kalan Nijeryalı oyuncu sezon sonunda takımdan ayrılmayı kafasına koydu. Konyar'ın geçen hafta içinde İngiltere'ye gittiği ve burada bazı takımların üst düzey yöneticileri ile bir araya geldiği öğrenildi. Tottenham devre arasında Emenike için 4 milyon euroya kadar çıkarken, Aziz Yıldırım ise 14 milyon euroya aldığı Emenike'yi satmak için 15 milyon eurodan kapıyı açtı, 10 milyon euroya kadar indi ama talip bulamadı. Emenike için bazı Arap takımlarının 6 ila 8 milyon euro arasında teklifler getirdikleri ama Nijeryalı oyuncunun da Ada'dan başka yerde oynamak istemediği bildirildi.

 

Öte yandan Emenike, 1-1 biten Torku Konyaspor maçı sonrasında da en çok eleştirilen isimlerden biri oldu.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2015, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.