Mehmet Metiner'den bomba iddia: 15 Temmuz da Erdoğan'ı yanlız bırakan bakanın adını söyledi

AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda dönemin Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak'ın 15 Temmuz'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yalnız bıraktığını iddia etti.

Mehmet Metiner'den bomba iddia: 15 Temmuz da Erdoğan'ı yanlız bırakan bakanın adını söyledi

Kamu bankalarına yapılan atamalar gündemdeki yerini korurken, AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner'in ortaya attığı iddia gündeme bomba gibi düştü.

ÖNCE KİM OLDUĞUNU AÇIKLAMADI
15 Temmuz 2016 tarihinde Fethullahçı Terör Örgürü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında İstanbul'a yanında bir bakanla geldiğini iddia eden Metiner, ismini vermediği bakanın o gece kayıplara karıştığını söyledi. Twitter hesabından açıklama yapan Metiner, "15 Temmuz akşamı İstanbul'a birlikte indiğimiz bir bakanımız o gece kayıplara karıştı. O eski bakan şimdi devlet bankalarımızdan birine yönetim kurulu üyesi olarak atandı. Bu kıssadan nasıl bir hisse çıkar bilmiyorum. Bildiğim siyasetin işine akıl sır ermiyor" ifadelerini kullandı.

 

"O İSİM VEYSİ KAYNAK"
Sosyal medyada büyük yankı uyandıran bu paylaşım sonrası herkes Metiner'in kastettiği ismin kim olduğunu sorgulamaya başladı. Bir süre sonra bir paylaşım daha yapan Metiner, kastettiği kişinin dönemin Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak olduğunu açıkladı.

İşte Metiner'in o paylaşımı;

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2020, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.