Masumlar Apartmanı son bölüm izle: Masumlar Apartmanı 38. bölüm tek parça izle | TRT 1, YouTube izle

TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinin 38. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 14 Eylül Salı günü tarihli Masumlar Apartmanı dizisinin 38. bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. Masumlar Apartmanı 38. Bölüm İzle.

Masumlar Apartmanı dizisinin heyecanla beklenen 38. bölümü 14 Eylül Salı günü TRT 1 ekranlarında yayınlandı.

MASUMLAR APARTMANI 37. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

İnci’nin gerçekleri öğrenmesinin ardından Han İnci’nin onu terk etmemesi için ikna etmeye çalışır. İnci ise kararlıdır. O sırada İnci’nin öğrendiği başka bir gerçek ise olayların akışını tamamen değiştirecektir.

Safiye bir yandan Han ve İnci’nin yaşadıklarına üzülür, ailesini toparlamaya çalışırken, diğer yandan da Naci’nin gidişinin yaklaşmasıyla karmakarışık duygular içindedir.

Esat ise Gülben’in neden onunla görüşmediğini öğrenmek için çırpınır ve sonunda Gülben’le konuşmayı başarır.

MASUMLAR APARTMANI 38. BÖLÜM İZLE

Masumlar Apartmanı dizisinin 14 Eylül Salı günü yayınlanan 38. bölümünü tek parça full olarak TRT İzle'den izleyebileceğiniz link.

ÖNEMLİ NOT: TRT'nin linkteki TRTizle sitesine Facebook, Google ya da Apple ID'nizle giriş yapmanız gerekmektedir. Bu hesaplardan biriyle giriş yapıldığında dizi ücretsiz olarak seyredilebilmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.