Manisa'da üst üste korkutan depremler! Çevre iller de sallandı...

Kandilli'de yer alan son dakika bilgisine göre Manisa'nın Akhisar ilçesinde 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yaklaşık bir saat önce de Kırkağaç ilçesinde 3.9 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti. AFAD ve Kandilli son depremlerle ilgili bilgiler haberimizde.

Manisa'da üst üste korkutan depremler! Çevre iller de sallandı...
banner150

Kandilli tarafından açıklanan son dakika bilgisine göre Manisa'nın Akhisar ilçesinde 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem çevre illerden de hissedildi. 19.47'de meydana gelen depremin derinliği ise 7.5 km olarak açıklandı.

AFAD'DAN AÇIKLAMA

22 Ocak’ta 5.4 ile sarsılan Manisa’nın Akhisar ilçesi, zaman zaman meydana gelen depremlerle beşik gibi sallanmaya devam ediyor. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığından (AFAD) alınan bilgiye göre, Manisa’nın Akhisar ilçesinde saat 18.41’de 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Manisa il merkezi ve çevre ilçelerde de hissedilen deprem nedeniyle yaralanma ve hasar meydana gelmediği öğrenilirken, vatandaşlar panik yaşadı.

1 SAAT ÖNCE DE SALLANMIŞTI

Öte yandan Manisa bir saat önce de 3.9 büyüklüğünde bir deprem yaşamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.