Mahir Ünal'dan İmamoğlu'na tepki: Neden rahatsız!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, ''İmamoğlu devam eden hukuki süreçten neden rahatsız?'' dedi.

Mahir Ünal'dan İmamoğlu'na tepki: Neden rahatsız!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, ''Sayın  Ekrem İmamoğlu, devam eden hukuki süreçten neden rahatsız? Kendini başkan ilan  edip, bu sürecin durdurulmasını neye dayanarak istiyor?'' değerlendirmesini yaptı.

Mahir Ünal, Twitter hesabından, CHP İstanbul Belediye Başkan adayı Ekrem  İmamoğlu'nun açıklamalarına ilişkin şu ifadeleri paylaştı: "Sayın Ekrem İmamoğlu, devam eden hukuki süreçten neden rahatsız?  Kendini başkan ilan edip, bu sürecin durdurulmasını neye dayanarak istiyor?  Kendisi elinde belge sallayarak usulsüzlükten bahsediyor. 'YSK itirazları dikkate  almasın ve hukuki süreç durdurulsun ve elim ayağa kaldırılsın' diyor. Bu tavır  millet iradesine, hukuk devletine saygısızlıktır. Devlet adamlığı, hukuki süreci  yok saymak, şaibe oluşturmak, 'Ben başkanım' diyerek meseleyi oldubittiye  getirmemektir"

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2019, 17:47
c
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.