Kuzenlerin silahlı kavgası! 3 yaralı, 3 gözaltı

Aksaray’da, aralarında husumet bulunan kuzenler Cihan Yıldırım ve Dursun Yıldırım, akrabalarının yanında, sokak ortasında kavga etti. Dursun Yıldırım av tüfeğiyle ateş açtı, 3 kişi yaralanırken, 3 kişi de gözaltına alındı.

Kuzenlerin silahlı kavgası! 3 yaralı, 3 gözaltı

Olay, dün saat 23.00 sıralarında, Yavuz Sultan Selim Mahallesi 89’uncu Cadde’de meydana geldi. İddiaya göre Cihan Yıldırım (46), aralarında husumet bulunan amcasının oğlu Dursun Yıldırım’ın evinin önünden minibüsüyle geçti. Bu sırada Dursun Yıldırım, Cihan Yıldırım’a tepki gösterdi. Bunun üzerine durdurduğu minibüsünden inen Cihan Yıldırım ile kuzeni arasında, sokak ortasında tartışma çıktı.

Tartışma, Cihan Yıldırım’ın kızı Nazar Yıldırım (15), oğluyla dini nikahla birlikte yaşayan Çiğdem Taş (26) ile yakınları Sezer Yıldırım ve Ercan Yıldırım’ın da araçtan inmesiyle büyüyüp, kavgaya dönüştü.

Dursun Yıldırım, kavga sırasında, yanında getirdiği av tüfeğiyle rastgele ateş açtı. Cihan Yıldırım başına, Çiğdem Taş kalçasına, Nazar Yıldırım da sırtına ve karnına isabet eden saçmalarla yaralandı.

İhbar üzerine, olay yerine sağlık ekipleri ve güvenlik güçleri sevk edildi. Yaralılar, sağlık görevlilerince ambulanslarla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Dursun Yıldırım, Sezer Yıldırım ve Ercan Yıldırım ise gözaltına alındı.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.