Kütükçü, MHPnin aday adayı oldu

Prof. Dr. Mehmet Akif Kütükçü; MHP'nin Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı olduğunu açıklarken; MHP'de siyasetin ana unsurunun ülkücüler olduğunu söyledi.

Kütükçü, MHPnin aday adayı oldu
banner150

 

Uluslararası Hukuk Uzmanı, Prof. Dr. Mehmet Akif Kütükçü; MHP'nin Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı olduğunu açıklarken; MHP'de siyasetin ana unsurunun ülkücüler olduğunu söyledi.

 

 

İl Parti Binası'nda eşinin katıldığı bir basın toplantısı düzenleyen Kütükçü, önce kendini tanıttı. MHP'den milletvekili aday adayı olmak için Gaziantep Zirve Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığından istifa ettiğini açıklayan Kütükçü, "Gençliğimden beri içinde bulunduğum ülkücü hareketi temsil yetkisini haiz olan MHP'den aday adayı olmak benim için bir gururdur, bir onurdur" dedi.

 

 

Bu şehri her yönü ile tanıdığını kaydederek, milletin teveccühü ile iktidara geleceklerini ve milletin yaşadığı sıkıntıları da çözmek için mücadele edeceklerini söyleyen Kütükçü "Çıkan yasalar tamamen iktidarın kendini korumaya ve kendi gücünü ve yandaşlarının gücünü artırmaya yöneliktir. Halkın sesine kulak vermiyorlar. Her gün algı yöntemi ile suni gündemler oluşturup, ülkenin gerçek gündemini geçiştiriyorlar" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2015, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.