Kurtuluş Halk Koşusu yapıldı

Kılavuzlu'daki Taş Köprü'den başlayan ve Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası önünde sonlandırılan koşuda dereceye girenlere ödülleri 12 Şubat Kurtuluş Bayramında verilecek.

Kurtuluş Halk Koşusu yapıldı
banner150

 

Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 95'nci yıldönümü etkinlikleri kapsamında Kurtuluş Kupası Halk Koşusu yapıldı.

 

Kılavuzlu'daki Taş Köprü'den başlayan ve Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası önünde sonlandırılan koşuda dereceye girenlere ödülleri 12 Şubat Kurtuluş Bayramında verilecek. Koşuya katılanlar Taş Köprü, Kayseri Yolu, Üngüt Rampası, Hanefi Mahçiçek Bulvarı, Alpaslan Türkeş Bulvarı, Dedem Korkut Meydanı, NFK Kültür Sitesi, Adnan Menderes Bulvarı, Şekerdere, Arifbey Caddesi, Kıbrıs Meydanı, Azerbaycan Bulvarı istikametinde yaklaşık 12 kilometrelik mesafeyi koştular.

 

Etkinliğe Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı ve bazı daire müdürleri ile sporcu adamları ve sporcular katıldılar. 

 

Koşunun tamamını www.kanalmaras.TV'de saat 21.05' de izleyebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2015, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.