Kuma getirildi dövüldü ama o kadının talebi şoke etti!

Adana'da 2 çocuk annesi Gamze Çiçin, kendisini sokak ortasında boğazına bıçak dayayıp öldüresiye döven kocasını "Çocuklarımla mağduruz. Tahliyesini istiyorum" diyerek affettiği öğrenildi

Kuma getirildi dövüldü ama o kadının talebi şoke etti!
banner150

Adana'da yaşayan 27 yaşındaki Murat Çiçin, geçen 12 Şubat'ta kendisiyle barışmak istemeyen 2 çocuğunun annesi eşi Gamze Çiçin'i (27), sokak ortasında boğazına bıçak dayayıp öldüresiye dövdü.

"BIÇAĞI KENDİMİ YARALAMAK İÇİN ÇIKARMIŞTIM"

Tutuklanan sanık, "Cep telefonuyla biriyle konuşuyordu. 'Kiminle konuşuyorsun?' diyerek elinden telefonu aldım. Tartışma sırasında birlikte yere düştük. Bıçağı kendimi yaralamak için çıkarmıştım" dedi.

ÇOCUKLARIMLA MAĞDURUZ"

Gamze Çiçin de "Çocuklarımla mağduruz. Tahliyesini istiyorum" diyerek şikâyetçi olmadı.

TAHLİYE EDİLDİ

Mahkeme, suç vasfının değişmesi ve delillerin toplanmış olması gerekçesiyle Çiçin'i tahliye etti.

EŞİNİN ÜSTÜNE GETİRDİĞİ KUMAYI DA DÖVMÜŞ

Eşinin üstüne getirdiği kumayı da dövdüğü için terkedilen Murat Çiçin, eski eşini işyerinden çıkarken bir akrabasıya birlikte bıçakla rehin alıp yarım saat boyunca sokak ortasında dövdü. Hastaneye kaldırılan genç kadının ise burnunun kırıldığı, kafasına ağır darbe aldığı tespit edilirken iki gözü de morarıp kapandı. Şikayette bulunmadığı kocası Gamze Çiçin'i bu hale getirmişti;

Kaynak: Sabah
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.