Korkunç itiraf! Bir haftadır aranıyordu, her şey ortaya çıktı...

Kütahya'nın Gediz ilçesinde, 12 Ağustos'tan beri kayıp olarak aranan Kadir Memiş'in (22) cesedi definecilerin açtığı bir çukura gömülmüş halde bulundu.

Korkunç itiraf! Bir haftadır aranıyordu, her şey ortaya çıktı...

İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Yenikent beldesinde 12 Ağustos'tan beri kayıp olarak aranan Kadir Memiş'in (22) en son görüştüğü iddia edilen arkadaşları Umut Ö. (20)  ve İzzet Y'nin (18) ifadelerine başvurdu. Şüpheliler,  çelişkili ifadeler kullanmaları üzerine gözaltına alınarak İlçe Jandarma  Komutanlığına götürüldü.

Burada sorgulanan şüpheliler, 12 Ağustos gecesi Kayaaltı mevkisinde 3  arkadaş alkol aldıklarını, Umut Ö'nün nişanlısı, İzzet Y'nin de kuzeni olan  H.Y'ye daha önce sarkıntılık yaptığı iddiasıyla tartıştıkları Memiş'i bıçaklayarak öldürdüklerini, daha sonra da defineciler tarafından açılan yakındaki 3 metrelik bir çukura gömdüklerini itiraf etti.

Bunun üzerine şüphelilerle birlikte bölgeye giden jandarma ekipleri,  ifadeler doğrultusunda Memiş'in define çukuruna gömülen cesedine ulaştı.

AFAD ekiplerinin yardımıyla çukurdan çıkarılan ceset, incelenmek üzere  Bursa Adli Tıp Kurumuna gönderildi.
 

KAYNAK: AA

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.