Kontrolden çıkan minibüs iki çocuğu ezdi!

İstanbul'un Sancaktepe İlçesi’nde, sürücüsünün kontrolünden çıkan minibüs, önce sokak üzerinde oynayan bir çocuğu ardından duramayarak girdiği evde bir başka çocuğu ezdi.

Kontrolden çıkan minibüs iki çocuğu ezdi!

Sancaktepe'de, sürücüsünün kontrolünden çıkan minibüs, önce sokak üzerinde oynayan bir çocuğu ardından duramayarak girdiği evde bir başka çocuğu ezdi. İki çocuk hayatını kaybederken sürücü kaçarak iznini kaybettirdi.

Kaza, Atatürk Mahallesi Filiz Sokak No: 42 önünde saat 18.00 sıralarında meydana geldi. Sürücüsünün kontrolünden çıkan minibüs, sokak üzerinde oynayan 3-4 çocuğun üzerine doğru ilerledi. Minibüs çarptığı çocuklardan birini önüne katarak bir binaya çarptı. O sırada evde oynayan bir başka çocuk da ezildi. Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Olayda sokakta ve evde ezilen iki çocuk öldü. Bir çocuk ise yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Adı belirlenemeyen sürücü kaçarak izni kaybettirdi.

Olay yerine çevik kuvvet polisleri sevk edilerek güvenlik önlemi alındı.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2017, 21:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.