Kocasıyla Tartışan Kadın Porsuk Çayına Atlamaya Kalkıştı

Eskişehir'de kocası ile tartıştıktan sonra Porsuk Çayına atlama girişiminde bulunan kadın, yakınları, çevredeki vatandaşlar, polis ve itfaiye ekiplerince vazgeçirildi.

Kocasıyla Tartışan Kadın Porsuk Çayına Atlamaya Kalkıştı
banner150

 


Eskişehir’de iddiaya göre kocası ile tartıştıktan sonra Porsuk Çayı’na atlama girişiminde bulunan kadın, yakınları, çevredeki vatandaşlar, polis ve itfaiye ekiplerince vazgeçirildi.
 

 

Edinilen bilgiye göre P.K. (33) adlı kadın, iddiaya göre kocası ile tartıştıktan sonra Porsuk Çayı’na atlamak istediğini söyledikten sonra İstiklal Mahallesi Basın Şehitleri Caddesi’nde bulunan köprüye geldi. Köprü altındaki alanda oturan ve atlamak istediğini belirten kadını yakınları, çevredeki vatandaşlar, polis ve itfaiye ekipleri ikna etmeye çalıştı. Yaklaşık yarım saat boyunca ikna çabalarında bulunulan kadın, daha sonra eyleminden vazgeçirildi.
İhbar üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince ilk müdahalesi yapılan kadın, tedavi altına alınmak üzere Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2015, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.