KMTSOdan Yılmaza ziyaret

KMTSO Başkanı Kemal Karaküçük ve Yönetim Kurulu Üyeleri Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ile bir araya geldi.

KMTSOdan Yılmaza ziyaret

 

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük ve Yönetim Kurulu üyeleri, görevine başlayan Emniyet Müdürü Servet Yılmaz’ı ziyaret etti.

 

KMTSO Başkanı Kemal Karaküçük ve Yönetim Kurulu Üyeleri Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ile bir araya geldi. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük ve Yönetim Kurulu üyeleri, görevine başlayan Emniyet Müdürü Servet Yılmaz’ı ziyaret etti.

 

 

Ziyarette konuşan Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, Kahramanmaraş’ın sakin ve güzel bir şehir olduğunu belirtti. Her türlü asayiş olayının önlenmesi için modern polis tekniklerinin kullanacağını belirten Yılmaz, Kahramanmaraş halkının sağduyusunun da olayların önlenmesin de çok önemli olduğunu söyledi.

 

Kentte yapılan yatırım ve işsizlik oranlarının düşük olmasına vurgu yapan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karaküçük, Kahramanmaraş’ın ahde vefa duygusunun çok geliştiğinin altını çizerek: “Bu kentte dostane ilişkiler hala ön planda. Onun için herkes birbirine saygılıdır. Bunun yanı sıra sanayicilerin yaptığı yatırımlar da, polisiye olayların düşüşünde en büyük etkenlerden. Yaklaşık şu anda 135 bin kişi istihdam ediliyor. Aileleriyle birlikte 500 bini geçiyor. Kahramanmaraş’ta aile kutsiyeti ve dost ilişkiler huzurun temelini oluşturuyor.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2015, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.