Your SEO optimized title page contents

KMTSO'dan Satış, İkna Teknikleri ve Beden Dili Semineri

KMTSO Genel Sekreteri Akif Pakdil, 30 Kasım Çarşamba günü ‘Satış, İkna Teknikleri ve Beden Dili’ semineri Ticaret ve Sanayi Odasında verileceğini bildirdi.

KMTSO'dan Satış, İkna Teknikleri ve Beden Dili Semineri

KMTSO Genel Sekreteri Pakdil, yaptığı açıklamada: “Yaşam koçu ve psikoterapist olarak tanınan, NLP, psikoterapi, yaşam koçluğu üzerine eğitimler veren, üniversite hocalarından fabrika işçilerine kadar her kesimden insana,  şirketlere, milli sporculara danışmanlık yapan ve bireysel çalıştığı sporcuların dünya şampiyonu olmasına katkısı olan Hakan Mengüç tarafından, 30 Kasım 2016 Çarşamba günü, 16.00 – 20.00 saatleri arasında, Odamız’da,  ‘Satış, İkna Teknikleri ve Beden Dili’ konulu bir seminer verilecektir” dedi.

Hakan MENGÜÇ Kimdir?

Sadece kişisel gelişim, koçluk eğitimi, psikoterapi gibi konularla ilgilenenlerin değil her yaştan her kesimden insanın tanıdığı Hakan Mengüç, sosyal medyada 1,5 milyon kişi tarafından takip ediliyor.

Youtube‘da videoları 1 milyondan fazla izlenmiştir.

Twitter‘da ”Barack Obama’nın takip ettiği Türk”, Facebook‘ta ise yazıları en çok paylaşılan kişi olarak tanınmaktadır. TEDx konuşmacısıdır.

47 ülkeden takipçisi vardır ve yazıları gönüllü çevirmenler tarafından Almanca, Arapça, İngilizce, Azerbaycan Türkçesi ve Rusça dilllerine çevrilmektedir.

Güney Afrika Cumhuriyeti Limpopo Animal Rehabilitation Center‘da ‘Hayvan Davranışları, Rehabilitasyonu ve Bilinçaltı’ üzerine eğitim almıştır.

Küçüklüğünden itibaren tasavvuf ile ilgilenen Mengüç, Şems-i Tebriz’in diyarı Tebriz ve Tahran’da ‘Mevlana Terapi’ ve ‘Tasavvuf’ üzerine eğitimler alarak kendini bu alanda geliştirmiştir.

Milli sporculara koçluk yaptı, bireysel çalıştığı iki sporcu kendi alanlarında dünya şampiyonu oldu.

Üstelik ney üflüyor, piyano çalıyor, yazarlık yapıyor ve birbirinden farklı alanlarda başarılı faaliyetler gösteriyor. 

Bildiği diller; Osmanlıca, Arapça, Farsça ve İngilizce’dir.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2016, 08:46
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.